On-line výuka

Dokumentaristou z domova

Webový manuál, který vaše žáky a studenty krok za krokem provede natáčením a zpracováním vzpomínek pamětníků při distanční formě vzdělávání. Program existuje ve variantě pro první a druhý stupeň základních škol a pro střední školy.

My jsme to nevzdali

Online učebnice na myjsmetonevzdali.cz přibližuje fenomény druhé poloviny 20. století skrze vzpomínky pamětníků.

Vyprávěj příběhy

Web plný aktivit, nápadů a inspirace pro každého učitele, který se chce se svými žáky pustit do natáčení vzpomínek pamětníků.

Google Arts & Culture

Tato platforma je domovem miliónů artefaktů a uměleckých děl, od pravěku až po současnost, kterými do databáze přispívají galerie, muzea a kulturní instituce po celém světě.

On-line výstava 1945

Vzpomínky pamětníků na konec druhé světové války jsou nově na speciální webové stránce 1945.pametnaroda.cz.