Kdo je vítěz

• pro žáky 4. a 5. ročníků ZŠ
  • workshop realizujeme v našich prostorách, případně ve vaší škole
  • pod vedením zkušených lektorů
  • doba trvání: 3, 5 hodiny
  • dotovaná cena pro školy: 60 Kč/účastník
  • minimální počet platících účastníků: 20 (workshopu se může zúčastnit i méně něž 20 žáků/studentů, ale minimální částka, kterou je třeba za workshop zaplatit je 1200 Kč)

Zážitkový workshop zavede účastníky do světa československých hokejistů šedesátých let minulého století. V kůži sportovců projdou zlomovými okamžiky těchto let: vpádem vojsk Varšavské smlouvy v srpnu 1968 i hokejovým utkáním se Sovětským svazem na Olympijských hrách ve Švédsku.

Ve hře v roli a při aktivitách vycházejících ze zážitkové pedagogiky a dramatické výchovy účastníci poznají, jakým způsobem může strach a zastrašování ovlivnit chování jednotlivce a skupiny. Prozkoumají, jaký vliv může mít projevení odvahy či strachu na ostatní ve skupině.