Zpět na Síť škol Paměti národa

Vzdělávací semináře pro učitele

Přihlaste se na  semináře ve svém regionu

Chcete-li se setkávat s dalšími spřízněnými učiteli v malých skupinkách pod vedením našeho koordinátora, přihlaste se na sérii seminářů v Síti škol Paměti národa. Semináře aktuálně probíhají v Praze, Brně, na Jihlavsku, Karlovarsku, Kolínsku, Olomoucku a Těšínsku.

Během setkání s kolegy učiteli z jiných škol můžete načerpat inspiraci, ale také sdílet své obavy, učitelské starosti nebo tipy na to, co vám funguje. V seminářích se budeme věnovat netradičním cestám ve výuce moderní historie, lidskoprávním tématům, čtenářské gramotnosti, vypravíme se na komentované procházky. Společně vytvoříme prostor pro diskuzi a výměnu zkušeností.

Účast na seminářích je zdarma díky finanční podpoře z prostředků České rozvojové agentury v rámci Zahraniční rozvojové spolupráce ČR.