2. stupeň ZŠ

Mám svůj sen

Zážitkový workshop, který pomocí metod dramatické výchovy a zážitkové pedagogiky nabízí účastníkům pohled na rok 1968 očima postav žijících v jednom činžovním domě. Ve hře v roli si účastníci uvědomí, jaké dosahy měla invaze na obyčejné lidi a jak mnohdy změnila jejich životní sny, plány a představy.

Účastníci se atraktivní a interaktivní formou seznámí s historickými reáliemi a lidskoprávní problematikou a obohatí si tak schopnost samostatně kriticky reflektovat společenskou skutečnost našich dějin a budovat vědomí toho, že historické události neprobíhají mimo naše mikrosvěty.

• pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ
  • workshop realizujeme v našich prostorách, případě ve vaší škole
  • pod vedením zkušených lektorů
  • doba trvání: 4 hodiny